O nas

Kadrę Kłaczko Rehabilitacja tworzą młodzi, ale doświadczeni fizjoterapeuci, którzy znają się i współpracują od ponad siedmiu lat. Dzięki temu tworzą zgrany zespół, stale wymieniają się doświadczeniami i nie ustają w podnoszeniu swoich kwalifikacji. Jednocześnie każdy z nas specjalizuje się w określonych działach rehabilitacji.

mgr Michał Kłaczko

fizjoterapeuta

numer PWZFz:  30666

terapia ortopedyczna i neurologiczna

 

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Dotychczasowe doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywał w placówkach medycznych na terenie Poznania, Trójmiasta, Koszalina czy Szklarskiej Poręby. Na co dzień zajmuje się głównie rehabilitacją ortopedyczną, traumatologiczną i neurologiczną. Zainteresowania zawodowe to terapia manualna  tkanek miękkich i wykorzystanie tych technik w terapii pacjentów ze schorzeniami ortopedycznymi oraz neurolgicznymi. W latach 2013-2018 prowadził kursy: masażu kobiet ciężarnych, masażu tkanek głębokich, terapii mięśniowo-powięziowych punktów spustowych oraz masażu funkcyjnego i poprzecznego.

Na bazie zdobytych doświadczeń powstał gabinet Kłaczko Rehabilitacja, w którym od 2018 roku pomagamy naszym pacjentom odzyskać sprawność.

 

 

 

 

 

 

 

mgr Wojciech Herrmann

fizjoterapeuta

numer PWZFz:  768

terapia ortopedyczna i sportowa

 

W 2013 roku ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny na wydziale Nauk o Zdrowiu na kierunku Fizjoterapia. Zawodowo jako fizjoterapeuta pracuje od 2011 roku, gdzie zdobywał pierwsze doświadczenia w leczeniu schorzeń kręgosłupa w jednej z gdańskich klinik.

Od 2014 roku prowadzi samodzielną praktykę fizjoterapeutyczną w Gdyni. Specjalizuje się w diagnostyce funkcjonalnej i terapii schorzeń ortopedycznych, chorób kręgosłupa oraz medycyną sportową. Ponadto jest wykładowcą fizjoterapii na wyższej uczelni.

Od maja 2018 roku na co dzień przyjmuje pacjentów w gabinecie Kłaczko Rehabilitacja w Gdyni.